English Accelerator - lektoraty z dialektu biznesowego,
kurs języka angielskiego warszawa
Naszą firmę tworzy grupa doświadczonych i profesjonalnych lektorów, którzy w prowadzonych kursach stawiają przede wszystkim na efektywność. Jeżeli interesuje Cię kurs języka angielskiego w Warszawie to sprawdź propozycję English Accelerator. Naszą ofertę kierujemy do osób dorosłych, zarówno klientów indywidualnych, jak i też grup pracowniczych. Na życzenie klienta gwarantujemy ścisłą współpracę z działem HR. Opracowana przez nas metodyka gwarantuje perfekcyjne opanowanie słownictwa i gramatyki w krótkim czasie.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
ASC Safety Corporation - analiza zagrożeń,
Ocena ryzyka zawodowego sprzedawca
Dbamy o bezpieczeństwo w zarówno dużych, jak i małych przedsiębiorstwach gospodarczych, przygotowując szkolenia BHP, a także wykonując pomiaru środowiska pracy. Ocena ryzyka zawodowego sprzedawcy przeprowadzona przez ASC Safety Corporation obejmuje zdefiniowanie czynności wykonywanych przez pracownika, wraz z określeniem potencjalnych zagrożeń oraz sposobami na ich zlikwidowanie lub uniknięcie. Opracowane przez nas karty charakterystyki zagrożeń pomagają zwiększyć wydajność pracy w sposób bezpieczny.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nauka angielskiego z profesjonalistami,
Kursy angielskiego Wrocław
Na rynku istnieje mnóstwo szkół językowych, które zajmują się mniej lub bardziej skuteczną nauką języków obcych. Jeśli jednak szukasz miejsca, w którym zyskasz najwyższe szanse i możliwości na skuteczne przyswojenie języka angielskiego - zapisz się na kursy organizowane przez Dedalus English we Wrocławiu. Nasi lektorzy i native speakerzy sprawią, że szybo nauczysz się prowadzić swobodne rozmowy, zaczniesz pisać dokumenty o charakterze biznesowym, a także posiądziesz bogate słownictwo i wiedzę gramatyczną ojczystej mowy Brytyjczyków. Zapraszamy.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~