Automaty gastronomiczne AP Polska,
Maszynka do robienia lodów
Zajmujemy się działalnością produkcyjną oraz handlową, która powstała z myślą o tym, aby zapewnić Wam dostęp do doskonałych rozwiązań przeznaczonych dla obiektów trudniących się gastronomią. Firma Handlowo Produkcyjna AP Polska S.C. ma w swoim asortymencie wyłącznie wysokiej jakości urządzenia, wśród których znalazła się m. in. maszynka do robienia lodów. Oferowany przez nas sprzęt jest zgodny z rygorystycznymi standardami HACCP, a jednocześnie został wyposażony w specjalne systemy energooszczędne.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Sale w regionalnym wystroju,
Sale weselne Pomorskie
Ciesz się przestronnością i dekoracyjnością naszej sali weselnej, która nie tylko odkryje przed Tobą piękno województwa pomorskiego, ale przede wszystkim pozwoli na zorganizowanie wspaniałej uroczystości. Nie mamy żadnych wątpliwości co do tego, iż nasze pomieszczenia są funkcjonalne. Jednak to,co wyróżnia je na tle innych, hotelowych propozycji, to aranżacja. Zachowaliśmy regionalną, uroczą i bardzo kameralną stylistykę wnętrz, która stanie się naturalną dekoracją tak fantastycznej zabawy. Możesz więc nam zaufać.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Aromatyczna kawa i ekspresy,
Kawa ziarnista
Dostępna w naszej ofercie kawa ziarnista zachwyci swoim smakiem nawet najbardziej wymagających odbiorców. Jej intensywny aromat pozwoli Ci się szybko obudzić! Dla miłośników małej czarnej przygotowaliśmy również wiele wspaniałych ekspresów, które pomogą idealnie zaparzyć doskonały napój. Zachęcamy do zakupów.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~