Automaty gastronomiczne AP Polska,
Maszynka do robienia lodów
Zajmujemy się działalnością produkcyjną oraz handlową, która powstała z myślą o tym, aby zapewnić Wam dostęp do doskonałych rozwiązań przeznaczonych dla obiektów trudniących się gastronomią. Firma Handlowo Produkcyjna AP Polska S.C. ma w swoim asortymencie wyłącznie wysokiej jakości urządzenia, wśród których znalazła się m. in. maszynka do robienia lodów. Oferowany przez nas sprzęt jest zgodny z rygorystycznymi standardami HACCP, a jednocześnie został wyposażony w specjalne systemy energooszczędne.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Sale w regionalnym wystroju,
Sale weselne Pomorskie
Ciesz się przestronnością i dekoracyjnością naszej sali weselnej, która nie tylko odkryje przed Tobą piękno województwa pomorskiego, ale przede wszystkim pozwoli na zorganizowanie wspaniałej uroczystości. Nie mamy żadnych wątpliwości co do tego, iż nasze pomieszczenia są funkcjonalne. Jednak to,co wyróżnia je na tle innych, hotelowych propozycji, to aranżacja. Zachowaliśmy regionalną, uroczą i bardzo kameralną stylistykę wnętrz, która stanie się naturalną dekoracją tak fantastycznej zabawy. Możesz więc nam zaufać.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Przybory do ozdabiania ciast,
Akcesoria do dekoracji cukierniczych
Czasy, kiedy kolorowe świeczki wystarczyły za całą ozdobę tortu dawno już minęły. Dzisiaj w strojeniu wypieków liczy się kreatywność i pomysł. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo akcesoria do dekoracji cukierniczych, takie jak wykrawacze do lukru czy rękawy do kremu, które pomogą w prosty i efektowny sposób wyróżnić domowe ciasta.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~