Zabawki dmuchane,
Dmuchańce producent
Mamy zabawki dla małych i dużych! Sprawimy, że nie tylko urodziny Twojego dziecka będą najlepsze w okolicy. Twoja integracyjna impreza dla pracowników także przejdzie do historii firmy jako najlepszy wyjazd ostatnich lat. Mamy na sprzedaż dmuchańce, w tym ścianki wspinaczkowe, mega piłkarzy, ślizgawki wodne oraz zamki do skakania. Szczególnie polecamy eliminatora wymiatacza, który jest imitacją zegara z pędzącymi wskazówkami. Oferujemy także bramy reklamowe o gramaturze 650g/m2 oraz ekrany/banery projekcyjne.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Edu Brain - zwiększamy możliwości umysłu,
integracja sensoryczna Warszawa
Gabinet terapeutyczny i poradnia pedagogiczna Edu Brain oferuje nowoczesne metody zwalczania zaburzeń i problemów z koncentracją u dzieci oraz osób dorosłych. Oferujemy terapię Biofeedback w Warszawie. Metoda wykorzystuje specjalne urządzenie komputerowe do analizowania reakcji mózgu na określone informacje i bodźce. W ten sposób można samodzielnie wytrenować u siebie oczekiwane reakcje i nauczyć się panować nad koncentracją. Z tej metody korzystają także sportowcy i ludzie nauki. Więcej informacji na naszej stronie.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kuleczka,
Smoczki
Sami jesteśmy rodzicami, dlatego doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, czego potrzebuje najmłodszy członek rodziny. Wyprawka noworodka to pierwsze poważne zadanie, jakie stają przed świeżo upieczonymi mamą i tatą. Dlatego w sklepie online Kuleczka znajdziecie akcesoria dla niemowląt, które charakteryzują się nie tylko nowoczesnym i przyciągającym wzrok designem, ale przede wszystkim są bardzo praktyczne. Posiadamy w sprzedaży poduszki do karmienia, kosmetyki, pieluszki, butelki, smoczki oraz mnóstwo więcej. Sprawdźcie naszą ofertę już teraz!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
,
Meble do dziecięcego pokoju
W sklepie tatula.pl znajdziesz meble do dziecięcego pokoju jak marzenie. Są wytrzymałe, funkcjonalne, ponadczasowe, bardzo efektowne. Możesz też zamówić u nas zestawy dla sypialni młodzieżowej. Musi znaleźć się tam miejsce do wypoczynku i relaksu, ale również nauki. Jeśli masz mało miejsca, wybieraj sprytne połączenia, w których łóżko połączone jest z regałem, skrywa szuflady i dodatkowe schowki. Zapraszamy do poznania naszej pełnej oferty dla wszystkich typów pokojów dziecięcych i młodzieżowych.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~