Kapela na wesele - Amigos,
Kapela na wesele
Wiele się mówi o tym jak ważny na każdym weselu jest zespół muzyczny. Dobra muzyka, smaczne jedzenie i odpowiednie towarzystwo, to trzy niezbędne rzeczy do udanej imprezy. Tylko kapela na wesele która oferuje bogaty i zróżnicowany repertuar potrafi rozkręcić wesele od samego początku. Dobra zabawa przy jazzowych dźwiękach z pewnością przypadnie do gustu osobom starszym i młodszym. Wspaniałe dźwięki fortepianu, skrzypiec i innych instrumentów, jakie gra zespół muzyczny, zawsze są mile przyjmowane przez słuchaczy. Nasza kapela na wesele jest rozchwytywana.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Najlepsze eventy - JB Art Studio,
Agencja eventowa Warszawa
Naszą specjalnością jest działalność usługowa, w ramach której jesteśmy w stanie podjąć się organizacji najbardziej wyjątkowych imprez, które na długo pozostaną w pamięci wszystkich uczestników. Agencja eventowa JB Art Studio podejmuje się pracy związanej z uroczystościami okolicznościowymi, jak również firmowymi czy marketingowymi. Dla firm jesteśmy w stanie przygotować m. in. wyjazdy integracyjne, konferencje, kongresy, team building czy gale. Zapewniamy, że jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każde Wasze zlecenie!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ręcznie robiona mata,
Maty dziecięce hand made
Idealne do ćwiczeń, drzemki lub zabawy - maty dziecięce hand made z pewnością przypadną Wam do gustu. Wykonane zostały z przyjemnych w dotyku tkanin, które nie wywołują podrażnień. Stanowią świetne wyjście dla każdego, komu zależy na wygodzie i dobrym samopoczuciu maluszka. Ręcznie robione produkty to nasza specjalność!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~