Targi Turystyczne TT Warsaw

Targi warszawskie słyną z goszczenia różnego rodzaju branż, organizując wyjątkowe spotkania, gdzie każdy wystawca może przedstawić swoje usługi oraz zwiększyć widoczność swojej marki na tle innych. 24 listopada odbyły się Targi Turystyczne.

Nie tylko biura podróży

Wbrew pozorom, Targi Turystyczne to nie tylko wystawy biur podróży, które przedstawiają swoją niesamowitą i tak inną od innych ofertę. Niewiele osób przyjeżdżałoby z całej Polski, żeby tylko zobaczyć tanią wycieczkę do Grecji, Hiszpanii, czy też do Włoch. Targi Turystyczne TT to pokazanie co ma do zaoferowania każdy kraj świata. Zarówno ambasady, jak i wystawcy organizacji turystycznych każdego roku przygotowują niesamowite wystawy oraz atrakcje, które zachwycą wszystkich obecnych. Dlatego też, Targi Turystyczne TT Warsaw cieszą się prawie największą popularnością spośród wszystkich organizowanych tam wydarzeń.

W tym roku jest to już niemożliwe, ale w przyszłym warto się dokładnie wcześniej zapoznać z planowaną ramówką całego wydarzenia. W zależności od potrzeb, można wykupić karnet na wszystkie dni targów turystycznych lub też na poszczególny dzień.

A kilka dni temu...

... Goście mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym seminarium „Nowe trendy w turystyce”, w którym eksperci przeprowadzili szkolenia dla agentów podróży, tłumacząc jak powinna zostać przeprowadzona atrakcyjna wycieczka i też jakie miejsca cieszą się największą popularnością. Nie dotyczyło to tylko i wyłącznie miast i państw, ale i czego szukać w pensjonatach, czy też w restauracjach.

Ponadto, w tym roku goście mieli okazję porozmawiać z Wrocławskim Komitetem Organizacyjnym Igrzysk Sportów Nieolimpijskich, którzy starali się jak najlepiej rozreklamować to wydarzenie przypominając, że nie tylko Igrzyska Olimpijskie zasługują na tak dużo uwagi. Obecni mieli również okazję porozmawiać z dziesiątkami podróżników, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Dzięki im doświadczeniu oraz ekspertyzie, mogli doradzić obecnym, jak w bezpieczny, a zarazem ekscytujący sposób, rozpocząć samodzielne podróże.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~